Ranking zmywarek wolnostojących 45 cm

Zmywarka to urządzenie, które oszczędza czas i zapewnia porządek w kuchni. Po posiłku wystarczy kubki i talerze umieścić w zmywarce. Zmywarka dodatkowo pozwala zaoszczędzić także na opłatach za rachunki za zużycie wody. Mycie naczyń pod bieżącą wodą powoduje bardzo duże jej zużycie i na dodatek nie ma chętnych do wykonania tego zadania . W zmywarce jeden cykl zmywania to zaledwie 6 do 9 l wody na cykl, który pozwala na umycie 9 do 12 kompletów naczyń.

Ranking zmywarek wolnostojących 45 cm – TOP 5 najlepszych zmywarek wolnostojących 45 cm

 

Miejsce Nazwa zmywarki Cena Najtańsza oferta
1 Bosch SPS25CI02E 1189 zł Sprawdź teraz
2 Candy Brava CDP 2L949W 1099 zł Sprawdź teraz
3 Bosch SPS46II07E 1498 zł Sprawdź teraz
4 Indesit DSFO 3T224 C S 1169 zł Sprawdź teraz
5 Candy Brava CDP 2L949X 1270 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych zmywarek wolnostojących 45 cm

1. Bosch SPS25CI02E

 Bosch SPS25CI02E

Cena: ok. 1189 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Mała zmywarka przeznaczona dla singli lub dwuosobowych gospodarstw domowych. Podczas jednego cyklu można umyć 9 kompletów naczyń. Programy zmywarki i nowoczesne technologie pozwalają na dokładne domycie nawet bardzo zabrudzonych naczyń. Dodatkowe funkcje to ekstra suszenie, sensor załadunku, naprzemienne zmywanie. W rankingach małych zmywarek na czołowym miejscu.

2. Candy Brava CDP 2L949W

 Candy Brava CDP 2L949W

Cena: ok. 1099 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zgrabna zmywarka spełnia wszystkie wymagania dotyczące sprzętu taniego w eksploatacji. Zaledwie 9 l wody wystarczy do umycia 9 kompletów naczyń przy pełnym cyklu. 5 programów i 4 zakresy temperatur pozwalają na precyzyjne ustawienie cyklu w zależności od potrzeb. Regulowany górny znacznie ułatwia rozmieszczanie naczyń. Zdecydowanie na pierwszych miejscach rankingu tania zmywarka i rankingu cena do jakości.

3. Bosch SPS46II07E

 Bosch SPS46II07E

Cena: ok. 1498 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nowoczesna zmywarka z możliwością regulowania górnego kosza. Zastosowane technologie pozwalają na oszczędne zmywanie bez uszczerbku dla czystości naczyń. W zależności od wybranego programu zmywarka reguluje zużycie wody, prądu oraz detergentu. Technika naprzemiennego mycia gwarantuje dokładne umycie naczyń umieszczonych w obu koszach. Składane kosze na talerze umożliwiają mycie bardzo dużych garnków. W rankingach uznawana za jedną z najlepszych.

4. Indesit DSFO 3T224 C S

 Indesit DSFO 3T224 C S

Cena: ok. 1169 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Klienci cenią ją przede wszystkim za funkcjonalność i oszczędność. 8 programów pozwala na mycie naczyń bardzo brudnych, dużych, ochronę szkła. Zmywarka pozwala na mycie połowy załadunku i opóźnienie startu. Ilość zużytej wody dopasowana jest do wybranego programu. Sztućce można myć w tradycyjnym koszyku lub na specjalnej tacce. Zdejmowana góra zmywarki powoduje, że bez problemu zmieści się pod istniejącym blatem bez konieczności jego przerabiania. Zawsze w czołówce rankingów.

5. Candy Brava CDP 2L949X

 Candy Brava CDP 2L949X

Cena: ok. 1270 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Posiada wszystkie zalety nowoczesnej zmywarki. 5 programów, 4 zakresy temperatur, klasa energetyczna A++ pozwalają na oszczędne zmywanie naczyń. Regulowany górny kosz ułatwia zapakowanie naczyń różnej wysokości. Posiada szybki program mycia trwający zaledwie 30 min. Intensywność strumienia wody sprawia, że naczynia są bardzo dokładnie umyte. W zmywarce mieści się 9 kompletów oraz sztućce. Sterowanie elektroniczne ułatwia wybranie odpowiedniego programu i dopasowanie pozostałych parametrów zmywania. Dzięki pozytywnym opiniom użytkowników zawsze w czołówce rankingu zmywarek wolnostojących.

Poradnik zakupowy zmywarki wolnostojącej 45cm

Coraz więcej osób decyduje się na zakup zmywarki doceniając zalety jej posiadania. Bardzo często jednak obawiają się, że zmywarka zajmuje zbyt dużo miejsca lub trzeba będzie przebudować całą kuchnię. Znając te rozterki producenci oferują małe zmywarki o szerokości 45 cm i zdejmowaną przykrywą. To ułatwia wpasowanie zmywarki w już istniejącą aranżację kuchni, wystarczy tylko wyjąć jedną szafkę i w jej miejsce wstawić zmywarkę.

Czy mała zmywarka wystarczy dla dużej rodziny? Oczywiście, że tak, ale przeglądając rankingi małych zmywarek wolnostojących należy wybrać te, które mieszczą więcej kompletów. Zmywarka to zakup na wiele lat, więc warto zwracać uwagę na zużycie energii oraz wody, niższe będą koszty jej eksploatacji. Zmywarki znanych producentów są gwarancją ich niezawodności i wykorzystania najnowszych technologii, które mają decydujący wpływ na jakość zmywania i suszenia naczyń. Warto także zwrócić uwagę na możliwość mycia z połową załadunku, nie trzeba wtedy gromadzić naczyń przez kilka dni. Jest szczególnie ważna funkcja dla gospodarstw jednoosobowych.