Ranking zmywarek do zabudowy 40 cm szerokości?

Posiadacze małej kuchni z pewnością wiedzą, jak ciężko zaaranżować przestrzeń. Sprzęt powinien być przede wszystkim kompaktowy, tak aby, zajmował możliwie najmniej wolnej przestrzeni. Warto jednak wspomnieć, że zmywarki do zabudowy 40 cm nie są produkowane. Najmniejsze dostępne modele posiadają szerokość 45 cm. Poniżej umieściliśmy kilka interesujących urządzeń, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Trzeba podkreślić, że opisywane zmywarki do zabudowy są nie tylko funkcjonalne, ale również niedrogie.

Najlepsze wąskie zmywarki

Miejsce Nazwa zmywarki Cena Najtańsza oferta
1 ELECTROLUX ESL74201LO 1200 zł Sprawdź teraz
2 AMICA DIM404O 972 zł Sprawdź teraz
3 SAMSUNG DW50R4060BB 1700 zł Sprawdź teraz

Ranking zmywarek do zabudowy 45 cm szerokości

1. Electrolux ESL74201LO

zmywarka do zabudowy 40 ranking

Cena: ok. 1 200 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nasz ranking zmywarek do zabudowy 40 cm powstał z myślą o tych, którzy posiadają małą kuchnią lub aneks kuchenny. Tutaj znaczenie ma nawet kilka centymetrów. Prezentowany model o szerokości 45 cm gwarantuje dostęp do wielu praktycznych funkcji. Dzięki temu korzystanie ze sprzętu stanie się o wiele przyjemniejsze. Maksymalny załadunek może wynosić 9 kompletów. Ponadto istnieje możliwość samodzielnej regulacji koszów, tak aby były one przystosowane do oczyszczanych naczyń. Opisywana zmywarka do zabudowy może zostać zaprogramowana, tak aby praca zaczęła się dopiero o ustalonej godzinie. Opóźnienie startu może wynosić maksymalnie trzy godziny. Trzeba również wspomnieć, że model ten umożliwia błyskawiczne czyszczenie. Najkrótszy program trwa zaledwie 30 minut. Utrzymanie sprzętu w nienagannym stanie nie stanowi wyzwania. Wystarczy obserwować wskaźnik soli, czy też nabłyszczacza. Zmywarka poinformuje nas o kończących się środkach.

2. Amica DIM404O

ranking zmywarek do zabudowy 40

Cena: ok. 972 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli interesuje Cię zmywarka do zabudowy 40 cm, to ten wąski model powinien spełnić twoje oczekiwania. Jego szerokość nie przekracza 45 cm, a więc z łatwością wkomponujemy go w otoczenie. Prezentowany model zachwyca już na pierwszy rzut oka. Jest on utrzymany w minimalistycznym stylu, dzięki czemu sprawdzi się w każdej nowoczesnej kuchni. Jest to dobra, a zarazem tania zmywarka do zabudowy, więc niemal każdy może pozwolić sobie na zakup. Trzeba podkreślić, że opisywane urządzenie gwarantuje intuicyjną obsługę. Bez większych trudności znajdziemy potrzebną funkcję i zaprogramujemy sprzęt. Pomieści on aż 9 kompletów, a więc jest to spora pojemność. Plusem jest również minimalne zużycie wody, a także technologia, która usprawnia wysychanie umytych naczyń. Dzięki temu w relatywnie krótkim czasie będziemy mogli rozładować zmywarkę i schować jej zawartość do szafek. FlexiSpace umożliwia dopasowanie wnętrza urządzenia do osobistych wymagań. Nie ma znaczenia, jakie naczynia chcemy załadować do kosza.

3. Samsung DW50R4060BB

ranking zmywarek do zabudowy 40 cm

Cena: ok. 1 700 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Planując zakup wąskiej zmywarki do zabudowy w 2020 roku warto jest wziąć pod uwagę prezentowany model. Posiada on optymalne wymiary, a więc sprawdzi się nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Trzeba także wspomnieć o wydajnym silniku, który pracuje bardzo cicho. Jest to doskonała opcja dla tych, którzy często korzystają ze zmywarki nocą. Kolejnym atutem jest podwyższona energooszczędność opisywanego urządzenia. Klasa energetyczna A++ zapewnia ekonomiczną eksploatację. Nie musimy obawiać się, że rachunki za prąd wzrosną. Warto również wspomnieć o niskim zużyciu wody. Producent nie zapomniał także o zaawansowanych zabezpieczeniach, które niwelują ryzyko zalania mieszkania. Jeśli nie wiesz, jaką zmywarkę do zabudowy wybrać, to weź pod uwagę opisywany sprzęt. Sporym atutem jest niska awaryjność – potwierdzają to opinie użytkowników. Wyświetlacz jest czytelny, co ułatwia kontrolę nad urządzeniem. Przedstawiana zmywarka pomieści 9 kompletów naczyń.