Ranking zmywarek do zabudowy 45 cm

Miejsce Nazwa zmywarki Cena Najtańsza oferta
1 ELECTROLUX ESL74201LO 1200 zł Sprawdź teraz
2 AMICA DIM404O 972 zł Sprawdź teraz
3 SAMSUNG DW50R4060BB 1700 zł Sprawdź teraz
4 BOSCH SPV25CX00E 1192 zł Sprawdź teraz
5 SIEMENS SR635X01ME 1377 zł Sprawdź teraz
6 BEKO DIS25010 1060 zł Sprawdź teraz
7 WHIRLPOOL WSIO3T1256PEX 1393 zł Sprawdź teraz
8 BOSCH SILENCE PLUS SPV24CX00E 1191 zł Sprawdź teraz
9 TEKA DW8 40 FI 1100 zł Sprawdź teraz
10 CANDY CDI2L1047 1070 zł Sprawdź teraz

Najlepsze zmywarki do zabudowy 45 cm

1. Zmywarka do zabudowy 45 cm Electrolux ESL74201LO

zmywarka do zabudowy 45 ranking

Cena: ok. 1200 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nasz ranking zmywarek do zabudowy powstał z myślą o tych, którzy poszukują sprzętu o doskonałych parametrach użytkowych. Prezentowany model pochodzi od znanego i cenionego producenta. Certyfikowane tworzywa zapewniają podwyższony poziom wytrzymałości oraz niezawodności. Nie trzeba obawiać się przedwczesnego uszkodzenia urządzenia. Opisywana zmywarka zapewnia optymalne zużycie wody oraz energii, a więc możemy zapomnieć o wysokich rachunkach. Pomimo kompaktowych rozmiarów pomieści ona 9 kompletów naczyń. Dodatkowo możemy elastycznie regulować przestrzeń wewnątrz zmywarki. Jest to szczególnie ważne, jeśli musimy umyć niewymiarowy, czy też wysoki garnek. Możliwość opóźnienia startu również stanowi sporą zaletę. Nie musimy kontrolować sprzętu non stop. Producent zadbał o system niezawodnych zabezpieczeń. To właśnie one chronią przed niespodziewanym wyciekiem wody. W momencie awarii dopływ wody zostanie natychmiastowo odcięty, a więc unikniemy zalania mieszkania. Omawiana zmywarka jest także atrakcyjna pod względem wizualnym.

2. Zmywarka do zabudowy 45 cm Amica DIM404O

ranking zmywarek 45

Cena: ok. 972 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Interesuje Cię tania, a jednocześnie niezawodna zmywarka do zabudowy? Opisywane urządzenie powinno spełnić wszystkie twoje oczekiwania. Zostało ono stworzone z myślą o tych, którzy stawiają na wysoką wydajność oraz niską awaryjność. To inwestycja na długie lata. Bez większych trudności wpasujemy sprzęt w wystrój naszej kuchni. Minimalistyczny design sprawia, że w każdym wnętrzu będzie on prezentować się nienagannie. To fantastyczna opcja do nowoczesnych aranżacji, ale nie tylko. Prezentowana zmywarka do zabudowy pomieści aż 9 kompletów. Energooszczędny silnik zapewnia niskie zużycie energii, co bezpośrednio przekłada się na redukcję kosztów eksploatacyjnych. Na uwagę zasługuje także intuicyjna obsługa. Bez większych trudności ustawimy najlepszy program. Należy również dodać, że zmywarka poinformuje nas o kończącej się soli. Dzięki temu będziemy wiedzieć, kiedy uzupełnić potrzebne zasoby. Nie musimy sprawdzać pojemnika samodzielnie.

3. Zmywarka do zabudowy 45 cm Samsung DW50R4060BB

ranking zmywarek do zabudowy 45

Cena: ok. 1700 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W naszym rankingu zmywarek do zabudowy 45 cm można znaleźć wyłącznie najlepsze modele. Jednym z nich jest opisywany sprzęt renomowanej marki. Pomieści on 9 kompletów naczyń, jednak warto wziąć pod uwagę również możliwość samodzielnego zaaranżowania wnętrza. Dzięki temu możemy swobodnie rozmieścić naczynia, a wszystko zależy od naszych osobistych potrzeb. Oczywiście znajdziemy tutaj specjalny kosz na sztućce, którego położenie możemy regulować. Klasa energetyczna A++ sprawia, że urządzenie nie pobiera zbyt dużej ilości energii. Usatysfakcjonuje to tych, którzy poszukują zmywarki taniej w utrzymaniu. Kolejną zaletą jest spora liczba programów. Nie musimy nastawiać pełnej zmywarki. Nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby umyć wyłącznie część naczyń. Szczelna konstrukcja niweluje ryzyko wylania się wody. Odpowiadają za to zaawansowane zabezpieczenia, które chronią nasze mieszkanie przed zalaniem. Wiele osób ceni sobie również niewygórowaną cenę zakupu.

4. Zmywarka do zabudowy 45 cm Bosch SPV25CX00E

zmywarka 45 do zabudowy ranking

Cena: ok. 1192 zł
Znajdź najtańszą ofertę

To dobra, a zarazem niedroga zmywarka do zabudowy, która genialnie sprawdzi się w małych przestrzeniach. To fantastyczna opcja do aneksu kuchennego. Model ten został wyposażony w płynny i wydajny silnik, który gwarantuje redukcję hałasu. Dźwięki generowane podczas pracy nie są uciążliwe, co jest szczególnie ważne, jeśli planujemy korzystać ze zmywarki w nocy. Nie musimy obawiać się, że obudzi ona domowników. Plusem opisywanego sprzętu jest podwyższona funkcjonalność. Został on wyposażony w m.in. system optymalizacji działania detergentów. Dzięki niemu nie musimy martwić się o przedwczesne zużycie środków czyszczących. Jest to najlepsza opcja dla tych, którzy cenią sobie oszczędność. Prezentowana zmywarka opiera swoje działanie na nowoczesnych technologiach. Nie można pominąć systemu zmniejszającego zużycie wody, czy też energii. Kolejnym atutem jest brak konieczności kosztownej konserwacji. Zmywarka jest intuicyjna i niekłopotliwa w obsłudze, a więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem.

5. Zmywarka do zabudowy 45 cm SIEMENS SR635X01ME

jaka zmywarka do zabudowy 45

Cena: ok. 1377 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nie wiesz, jaką zmywarkę do zabudowy 45 cm wybrać? Prezentowany model z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Gwarantuje on prosty, a zarazem szybki załadunek. Pomieści aż 10 kompletów naczyń. Możemy swobodnie aranżować przestrzeń wewnętrzną, tak aby pomieścić w niej większą ilość rzeczy. Oczywiście urządzenie posiada specjalny kosz na sztućce, co podnosi poziom bezpieczeństwa. Na uwagę zasługuje także system podwójnej mocy, który będzie niezastąpiony w przypadku bardzo mocno zabrudzonych powierzchni. Urządzenie poinformuje nas o etapie pracy za pomocą sygnałów świetlnych. Dla wielu osób stanowi to sporą zaletę. Trzeba także dodać, że zmywarka zapewnia optymalizację zużycia detergentów. Wystarczą nam one na dłużej, co pozytywnie wpływa na ponoszone koszty. Kolejnym atutem jest możliwość regulacji wysokości nawet po załadowaniu. Oczywiście model ten został także wyposażony w niezawodne zabezpieczenia przeciw zalaniu.

6. Zmywarka do zabudowy 45 cm BEKO DIS25010

dobra zmywarka do zabudowy 45

Cena: ok. 1060 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dobra zmywarka 45 cm do zabudowy wcale nie musi być droga. Idealnym przykładem jest opisywany model. Z pewnością zadowoli on tych, którzy posiadają ograniczony budżet. Jest to całkiem pojemny model, gdyż pomieści on aż 10 kompletów. Możemy swobodnie regulować wysokość koszów na naczynia, dzięki czemu dopasujemy przestrzeń do rodzaju naczyń. Model ten został również wyposażony w funkcję startu z niepełnym załadunkiem. Stanowi to sporą zaletę, gdyż nie musimy czekać na uzbieranie się brudnych naczyń. Ponadto możemy zaprogramować pracę sprzętu, tak aby uruchomił się on o dogodnej dla nas godzinie. Nie musimy obawiać się, że zmywarka będzie potrzebować stałej kontroli. Po zakończonym cyklu wyłączy się ona w sposób automatyczny. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nastawić sprzęt przed pójściem spać lub wyjściem z domu. Jest on wyjątkowo cichy i nieuciążliwy. Nie bez znaczenia jest także prosty i nowoczesny design, który wyśmienicie wpasowuje się w wielkomiejskie aranżacje wnętrz.

7. Zmywarka do zabudowy 45 cm Whirlpool WSIO3T1256PEX

ranking zmywarek do zabudowy 45 cm

Cena: ok. 1393 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ranking zmywarek do zabudowy 45 cm z pewnością ułatwi życie wszystkim niezdecydowanym. Opisywane urządzenie zapewnia ogromną ilość przydatnych funkcji. Pomieści ono aż 10 pełnych kompletów naczyń, co również stanowi sporą zaletę. Ponadto dolny kosz posiada regulowane grzebienie, a więc z łatwością załadujemy naczynia. Kolejnym atutem są sygnały świetlne, które informują o stanie urządzenia. Ułatwiają one kontrolę na sprzętem. Klasa energetyczna A++ z pewnością zadowoli wszystkich zwolenników ekologicznych rozwiązań. Pamiętajmy, że niższe zużycie energii jest równoznaczne z niższymi rachunkami. Jest to więc prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy mają zamiar korzystać ze zmywarki niemal codziennie. Opisywane urządzenie posiada bezpieczny kosz na noże, widelce i pozostałe sztućce. Innowacyjne technologie intensyfikują zużycie detergentów, co także stanowi sporą zaletę. Funkcja PowerClean Pro gwarantuje doskonałe oczyszczenie nawet mocno zabrudzonych powierzchni.

8. Zmywarka do zabudowy 45 cm Bosch Silence Plus SPV24CX00E

ranking zmywarek 45 cm

Cena: ok. 1191 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zastanawiasz się, jaką zmywarkę do zabudowy 45 cm wybrać w 2020 roku? Opisywany model jest dedykowany przede wszystkim tym, którzy poszukują sprzętu zaawansowanego, a jednocześnie prostego w obsłudze. Warto podkreślić, że powstał on na bazie nowoczesnych technologii. To właśnie dzięki temu jest on nie tylko niezawodny, ale również bezproblemowy w codziennej obsłudze. Nie bez znaczenia jest także korzystna cena zakupu. Prezentowana zmywarka pomieści 9 kompletów naczyń. Sensor załadunku pozwala nam zoptymalizować poziom wykorzystania przestrzeni. Dodatkowym autem jest wymiennik ciepła, który zapewnia higieniczne warunki suszenia umytych naczyń. Zmniejsza to ryzyko przedostania się zanieczyszczeń z zewnątrz. Opisywana zmywarka została również wyposażona w system, który kontroluje stopień zanieczyszczenia wody. Producent oferuje nam dożywotnią gwarancję przed zalaniem. W przypadku usterki dopływ wody zostanie natychmiast odcięty (odpowiada za to zestaw czujników).

9. Zmywarka do zabudowy 45 cm Teka DW8 40 FI

najlepsza zmywarka do zabudowy 45

Cena: ok. 1100 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Poszukujesz zmywarki do zabudowy 45 cm z ukrytym panelem sterowania? Z pewnością warto jest rozważyć zakup tego modelu. To urządzenie, które cechuje się wysoką niezawodnością. Solidne komponenty nie są podatne na uszkodzenia, czy też awarie. Właśnie dlatego jest to inwestycja na długie lata. Modernistyczny design sprawia, że prezentowana zmywarka będzie świetnie prezentować się w każdej aranżacji wnętrz. Plusem jest także dostępność pięciu programów zmywania. Znalezienie czegoś odpowiedniego nie będzie więc żadnym problemem. Optymalne zużycie wody i energii przekłada się na redukcję kosztów. Praktyczny wskaźnik braku soli podpowie nam, kiedy powinniśmy uzupełnić zasoby. Ten pojemny model pomieści 9 kompletów naczyń. Funkcja opóźnionego startu ułatwia nam zaplanowanie pracy urządzenia. Następnym atutem jest cicha praca silnika. Możemy również korzystać z wskaźnika braku nabłyszczacza. Jest to świetna opcja dla tych, którzy nie posiadają zbyt dużej ilości gotówki.

10. Zmywarka do zabudowy 45 cm Candy CDI2L1047

ranking zmywarek 45 do zabudowy

Cena: ok. 1070 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli interesuje Cię dobra, a zarazem energooszczędna zmywarka do zabudowy 45 cm, to ten model jest właśnie dla Ciebie. Został on zaprojektowany z troską o najmniejsze detale. Klasa energetyczna A++ to niejedyna zaleta tego modelu. Na specjalną uwagę zasługuje podwyższona pojemność. Możemy umieścić tutaj aż 10 kompletów, co stanowi niewątpliwy atut. Silnik generuje niski poziom hałasu podczas pracy, a więc jest to genialny wybór do małych mieszkań, czy też aneksów kuchennych. Urządzenie można uruchomić nawet w przypadku połowy załadunku. Wyświetlacz jest czytelny, a także intuicyjny w obsłudze. Sprawnie i bezproblemowo wybierzemy właściwą funkcję. Ponadto możemy zmieniać położenie koszów, a więc idealnie dopasujemy je do posiadanego rodzaju naczyń. Sprzęt w sposób automatyczny dopasuje program zmywania do intensywności zabrudzeń. Mamy pewność, że naczynia będą lśnić czystością. Program higieniczny z pewnością docenią osoby posiadające małe dzieci.