Ranking zmywarek kompaktowych

Obecnie coraz częściej rezygnuje się z dużych kuchni na rzecz niewielkich aneksów kuchennych. W takich przestrzeniach doskonale sprawdzą się małe zmywarki kompaktowe. Takie zmywarki pozwalają zaoszczędzić nie tylko przestrzeń, ale i pieniądze. Ciekawą alternatywą dla wolnostojącej zmywarki kompaktowej jest zmywarka nablatowa. Urządzenie o wysokości do pół metra można ustawić na kuchennym blacie. Ranking zmywarek kompaktowych i nablatowych pozwoli znaleźć najlepsze urządzenia w każdym przedziale cenowym.

Ranking zmywarek kompaktowych – TOP 5 najlepszych zmywarek kompaktowych

 

Miejsce Nazwa zmywarki Cena Najtańsza oferta
1 Hyundai Zmywarka Kompaktowa DTC657DW8 999 zł Sprawdź teraz
2 Electrolux ESF2400OK Kompaktowa 1082 zł Sprawdź teraz
3 Electrolux ESF2400OS Kompaktowa 1299 zł Sprawdź teraz
4 Candy Brava CDCP 6/E-S 1049 zł Sprawdź teraz
5 Candy Brava CDCP 6/E 969 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych zmywarek kompaktowych

1. Hyundai Zmywarka Kompaktowa DTC657DW8

 Hyundai Zmywarka Kompaktowa DTC657DW8

Cena: ok. 999 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zmywarka DTC657DW8 marki Hyundai to zmywarka kompaktowa, w której zmieści się aż 6 kompletów naczyń. Ranking ranking zmywarek kompaktowych 2020 jasno wskazuje, że to urządzenie cieszy się bardzo dużą popularnością. Klasa energetyczna A+ sprawia, że zmywarka zużywa rocznie jedynie 174 kWh. Ta dobra i tania zmywarka posiada aż 7 różnych programów, które pozwalają dostosować pracę urządzenia do własnych potrzeb. Najlepsza zmywarka kompaktowa powinna również zużywać niewiele wody i tak właśnie jest w przypadku modelu DTC657DW8.

2. Electrolux ESF2400OK Kompaktowa

 Electrolux ESF2400OK Kompaktowa

Cena: ok. 1082 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Kompaktowa zmywarka ESF2400OK marki Electrolux to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli niewielkich mieszkań. Ranking zmywarek kompaktowych regularnie gości produkty marki Electrolux, które odznaczają się wieloma dodatkowymi funkcjami. Model ESF2400OK jest w stanie umyć naczynia już w ciągu 20 minut. Klasa energetyczna A+ sprawia, że w ciągu roku zmywarka zużywa jedynie 174 kWh. Mieszcząca aż 6 kompletów naczyń zmywarka jest również wyjątkowo cicha i generuje hałas w wysokości jedynie 50 dB.

3. Electrolux ESF2400OS Kompaktowa

 Electrolux ESF2400OS Kompaktowa

Cena: ok. 1299 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Kompaktowa zmywarka Electrolux ESF2400OS odznacz się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Tania zmywarka została doceniona przez ranking zmywarek kompaktowych. Model ESF2400OS charakteryzuje się prawdziwie niewielkimi wymiarami, ale jest w stanie pomieścić aż 6 kompletów naczyń. Klasa energetyczna A+ gwarantuje mniejsze zużycie energii elektrycznej i wody, co jest korzystne nie tylko dla portfela, ale również dla środowiska naturalnego. Szybki program pozwala umyć naczynia już w 20 minut!

4. Candy Brava CDCP 6/E-S

 Candy Brava CDCP 6/E-S

Cena: ok. 1049 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Kompaktowa zmywarka CANDY BRAVA CDCP 6/E-S w pełni zasłużyła na to, aby objął ją ranking najlepszych zmywarek kompaktowych. Klienci zastanawiający się nad tym, jaką zmywarkę kompaktową wybrać powinni zwrócić uwagę na klasę energetyczną. Model CANDY BRAVA CDCP 6/E-S posiada klasę energetyczną A+, dzięki czemu pozwala oszczędzać pieniądze oraz środowisko naturalne. Pojemność do 6 kompletów naczyń sprawia, że zmywarka ta jest wyjątkowo funkcjonalna. Zaawansowana technologia suszenia pozwala natomiast osiągnąć idealnie lśniące naczynia.

5. Candy Brava CDCP 6/E

 Candy Brava CDCP 6/E

Cena: ok. 969 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Candy Brava CDCP 6/E to kompaktowa zmywarka, która również została doceniona przez ranking zmywarek do małej kuchni. Urządzenie odznacza się niewielkimi wymiarami, jednak jest w stanie pomieść aż 6 pełnych kompletów naczyń. Zmywarka w czasie jednego cyklu zużywa jedynie 6.5 litrów świeżej wody, co czyni ją jednym z najbardziej korzystnych środowiskowo modeli. Zaawansowany tryb suszenia gwarantuje natomiast doskonale wyglądające naczynia bez żadnych smug.

Co to jest zmywarka kompaktowa – jak działa zmywarka nablatowa?

W niewielkie przestrzenie z łatwością można wpasować zmywarki kompaktowe, które spełnią wymagania dwuosobowych rodzin oraz singli. Ranking zmywarek kompaktowych 2020 jasno wskazuje na to, że tego rodzaju urządzenia cieszą się coraz większą popularnością. Na zewnątrz dobrej zmywarki znajduje się wygodny w użyciu panel sterowania. Doskonałą alternatywą dla zmywarek kompaktowych są zmywarki nablatowe. Tania i wysoce funkcjonalna zmywarka nablatowa jest w stanie szybko umyć kilka kompletów naczyń. Wysokość takich urządzeń zwykle nie przekracza 45 cm. Ranking zmywarek nablatowych pozwoli wybrać najlepsze urządzenie w każdym przedziale cenowym.

Kiedy warto kupić zmywarkę nablatową? Jakie zalety ma zmywarka kompaktowa?

Zmywarka nablatowa doskonale sprawdzi się w wynajmowanych mieszkaniach, gdzie nie ma możliwości montażu zmywarki wolnostojącej. Tego rodzaju urządzenia są również zdecydowanie tańsze od innych zmywarek, w tym tych kompaktowych. Do prawidłowego działania zmywarki nablatowej wystarczy zapewnić urządzeniu dostęp do prądu i do bieżącej wody. Dobra zmywarka kompaktowa z łatwością pomieści do 6 kompletów naczyń, dzięki czemu spełni wymagania dwuosobowej rodziny. Tego rodzaju urządzenia zużywają niewiele wody i energii elektrycznej. Dużą zaletą zmywarek kompaktowych jest również ich krótki czas pracy.