Ranking zmywarek do zabudowy

Miejsce Nazwa zmywarki Cena Szerokość Najtańsza oferta
1 WHIRLPOOL WFC3C26FX 1548 zł 60 cm Sprawdź teraz
2 ELECTROLUX ESL74201LO 1200 zł 45 cm Sprawdź teraz
3 AMICA DIM404O 972 zł 45 cm Sprawdź teraz
4 WHIRLPOOL WIE2B19 1124 zł 60 cm Sprawdź teraz
5 ELECTROLUX ESL5205LO 1200 zł 60 cm Sprawdź teraz
6 SAMSUNG DW50R4060BB 1700 zł 45 cm Sprawdź teraz
7 BOSCH SPV25CX00E 1192 zł 45 cm Sprawdź teraz
8 WHIRLPOOL WBC3C26PFX 1570 zł 60 cm Sprawdź teraz
9 SIEMENS SR635X01ME 1377 zł 45 cm Sprawdź teraz
10 ELECTROLUX ESL5205LO 1200 zł 60 cm Sprawdź teraz

Ranking najlepszych zmywarek do zabudowy

1. Zmywarka do zabudowy Whirlpool WFC3C26FX

ranking zmywarek do zabudowy

Cena: ok. 1 548 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nasz ranking zmywarek do zabudowy z pewnością usatysfakcjonuje tych, którzy pragną zakupić sprzęt dobrej jakości, a jednocześnie nie wydawać majątku. Prezentowany model o klasie energetycznej A++ zapewnia optymalne zużycie energii, a więc nie trzeba obawiać się wysokich rachunków. Urządzenie posiada szerokość 60 cm. Bez trudu pomieści 14 kompletów. Z pewnością zadowoli to tych, którzy poszukują pojemnego sprzętu. To dobra zmywarka do zabudowy, która gwarantuje aż 8 różnych programów. Dzięki temu z łatwością można przystosować ją do osobistych potrzeb i wymagań. Oczywiście nie ma konieczności zapełnienia pojemnika w całości. Uruchomimy zmywarkę nawet po częściowym załadunku. Dolny kosz posiada składane grzebienie, dzięki którym możemy samodzielnie aranżować przestrzeń. Bez trudu pomieścimy wysokie garnki. Górny kosz jest regulowany, co również stanowi spory plus. Omawiana zmywarka do zabudowy bazuje na technologii 6 zmysł, dzięki czemu jej obsługa jest w pełni intuicyjna i bezproblemowa.

2. Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX ESL74201LO

zmywarki do zabudowy ranking

Cena: ok. 1 200 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nie wiesz, jaka jest najlepsza zmywarka do zabudowy? Skorzystaj z naszego rankingu! Z pewnością podjęcie ostatecznej decyzji stanie się łatwiejsze. Proponowany model został wyposażony w technologię AirDray. W krótkim czasie można oczyścić, a także wysuszyć powierzchnię naczyń. Stopień ich zabrudzenia nie ma tutaj większego znaczenia. Prezentowany sprzęt jest uniwersalny, a więc sprawdzi się w niemal każdej kuchni. Do dyspozycji mamy pięć różnych programów, co ułatwia przystosowanie sprzętu do osobistych potrzeb. Jest to model o szerokości 45 cm. Kompaktowe wymiary sprawiają, że bez trudu wkomponujemy go w otoczenie. Zmywarka pomieści 9 kompletów naczyń, a więc jest całkiem pojemna. Jej obsługa jest wyjątkowo prosta. Dużą zaletą jest dostępność funkcji opóźnionego startu. Jest to szczególnie ważne, jeśli myjemy naczynia podczas nieobecności w domu, czy też w nocy. Bezawaryjny silnik zapewnia płynne działanie i energooszczędność. Urządzenie posiada liczne zabezpieczenia chroniące przed zalaniem.

3. Zmywarka do zabudowy Amica DIM404O

jaka zmywarka do zabudowy

Cena: ok. 972 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W rankingu zmywarek do zabudowy nie mogło zabraknąć tego modelu. Jest to urządzenie o doskonałych parametrach użytkowych. Niewątpliwą zaletą jest korzystna cena zakupu. Z pewnością usatysfakcjonuje to tych, którzy posiadają ograniczony budżet. Trzeba wspomnieć, że prezentowany model posiada czytelny wyświetlacz, który ułatwia sterowanie. Znalezienie odpowiedniej funkcji nie powinno stanowić najmniejszego wyzwania. Model o szerokości 45 cm nie zajmuje zbyt dużej ilości wolnego miejsca, a więc sprawdzi się w niemal każdym mieszkaniu. Pomieści on 9 kompletów naczyń. Wydajny, a zarazem niezawodny silnik przekłada się na niską awaryjność urządzenia. Nawet intensywna eksploatacja nie wpłynie negatywnie na jego stan. Klasa energetyczna A+ gwarantuje optymalne zużycie energii, co pozytywnie wpływa na koszt eksploatacji sprzętu. Plusem jest fakt, że zmywarka poinformuje nas o kończącej się soli, czy też nabłyszczaczu. Nie musimy sprawdzać tego samodzielnie.

4. Zmywarka do zabudowy Whirlpool WIE2B19

najlepsza zmywarka do zabudowy forum

Cena: ok. 1 124 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nie wiesz jaką zmywarkę do zabudowy wybrać? Weź pod uwagę prezentowany model. Został on zaprojektowany z myślą o tych, którzy cenią sobie oszczędność czasu oraz gotówki. Opisywane urządzenie nie jest drogie w zakupie, co stanowi sporą zaletę. Posiada ono szerokość 60 cm i pomieści aż 13 kompletów. Użytkownicy chwalą sobie zintegrowany panel sterowania, który jest ukryty. Właśnie dlatego zmywarka prezentuje się nowocześnie oraz stylowo. Będzie ona pasować do niemal każdego wystroju. Unikniemy problemu z wkomponowaniem sprzętu w daną aranżację. Regulowany kosz można dowolnie regulować, a wszystko zależy od tego, jakie naczynia będą czyszczone. Sporym atutem jest także pojemny kosz na sztućce, które pozostaną w pożądanym położeniu podczas czyszczenia. Przekłada się to na podwyższoną ergonomię sprzętu. Zmywarka może być uruchomiona nawet wtedy, kiedy nie ma nas w domu. Posiada ona specjalistyczne zabezpieczenia, które chronią przed wylaniem się wody.

5. Electrolux ESL5205LO

najlepsza zmywarka do zabudowy

Cena: ok. 1 200 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W naszym rankingu można znaleźć dobre zmywarki do zabudowy, które cieszą się pozytywną opinią wśród użytkowników. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają funkcjonalność. Nieprzeciętna parametry pracy sprawiają, że komfort użytkowania będzie znajdował się na najwyższym poziomie. Urządzenie zapewnia optymalny czas suszenia. Samoczynne otwieranie drzwi po zakończonym cyklu ułatwia dostęp świeżego powietrza, dzięki czemu zawartość zmywarki wysycha znacznie szybciej. Dostępny jest program szybkiego zmywania, dzięki któremu w ciągu 30 minut naczynia będą gotowe do użytku. Jest to szczególnie ważne, jeśli nie możemy czekać zbyt długo. Start może zostać opóźniony nawet o trzy godziny. Wystarczy wybrać właściwą funkcję. Szerokość prezentowanego modelu wynosi 60 cm. Nie bez znaczenia jest również nowoczesny design, który doskonale wpasowuje się w aktualnie obowiązujące trendy. Taka zmywarka pasuje do niemal każdego wnętrza.

6. Zmywarka do zabudowy Samsung DW50R4060BB

najlepsze zmywarki do zabudowy

Cena: ok. 1 700 zł
Znajdź najtańszą ofertę

To tania zmywarka do zabudowy o szerokości 45 cm. Pomieści ona 9 pełnych kompletów. Jest to urządzenie, które gwarantuje dostęp do wielu ciekawych funkcji. Z pewnością usatysfakcjonuje to tych, którzy stawiają na sprzęt elastycznie dopasowujący się do użytkownika. Trzeba wspomnieć, że proponowany model pochodzi od znanego i cenionego producenta. Nie trzeba obawiać się przedwczesnego uszkodzenia lub kłopotliwych awarii. Klasa energetyczna A++ pozytywnie wpływa na koszty eksploatacyjne. Decydując się na energooszczędny sprzęt można mieć pewność, że rachunki nie będą zbyt wysokie. Jest to szczególnie istotne dla tych, którzy często korzystają ze zmywarki. Niewątpliwą zaletą jest praktyczny wskaźnik, który informuje nas o braku nabłyszczacza, czy też soli. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w szereg akcesoriów chroniących przed wyciekaniem wody, co niweluje ryzyko zalania kuchni. Automatyczne otwieranie drzwiczek usprawnia proces wysychania naczyń.

7. Zmywarka do zabudowy Bosch SPV25CX00E

dobra zmywarka do zabudowy

Cena: ok. 1 192 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nie wiesz jaką zmywarkę do zabudowy wybrać w 2020 roku? Przedstawiany model nie bez powodu cieszy się ogromny zainteresowaniem. Jest on niewielki (szerokość 45 cm), jednak pomieści aż 9 kompletów. Trzeba zaznaczyć, że opisywany sprzęt został wykonany z solidnych i niepodatnych na uszkodzenia tworzyw. Z pewnością przetrwa on w nienaruszonym stanie długie lata. Opisywana zmywarka do zabudowy nie wymaga czasochłonnej, a zarazem drogiej konserwacji. Z łatwością można utrzymać ją w nienagannym stanie, co usatysfakcjonuje tych, którzy posiadają ograniczony budżet. Technologia ActiveWater gwarantuje niższe zużycie wody, co pozwala obniżyć rachunki. Zaawansowany system wymiany ciepła zapewnia higieniczne czyszczenie naczyń. Ponadto AquaSensor stale kontroluje stopień zanieczyszczenia wody. Wszystko to sprawia, że naczynia są nie tylko idealnie czyste, ale również pięknie nabłyszczone. Kolejną zaletą jest cicha praca sprzętu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nastawić zmywarkę na noc.

8. Zmywarka do zabudowy Whirlpool WBC3C26PFX

tanie zmywarki do zabudowy

Cena: ok. 1 570 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Omawiana zmywarka do zabudowy posiada szerokość 60 cm. Pomieścimy w niej 14 kompletów, jednak dzięki możliwości zaprojektowania przestrzeni wewnętrznej uda nam się pomieścić większą ilość naczyń. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy posiadamy niewymiarowe garnki. Model ten został wyposażony w nowoczesny silnik, który zapewnia maksymalną redukcję hałasu. To właśnie dzięki temu urządzenie działa bardzo cicho i jest nieuciążliwe dla otoczenia. Panel sterowania jest odkryty, dzięki czemu możemy kontrolować pracę zmywarki, czy też zrestartować program. Opisywane urządzenie posiada dolny kosz wyposażony w grzebienie. Dzięki temu łatwiej będzie nam zaaranżować przestrzeń. Rozmiar, czy też kształt naczyń nie ma tutaj większego znaczenia. Opisywana zmywarka w sposób automatyczny odcina dostęp wody w momencie wykrycia nieprawidłowości. Dzięki temu nie ma ryzyka zalania mieszkania. Opcja Turbo umożliwia błyskawiczne umycie naczyń. Jest ona niezastąpiona wtedy, gdy nie posiadamy zbyt dużej ilości czasu.

9. Zmywarka do zabudowy SIEMENS SR635X01ME

zmywarka do zabudowy jaką wybrać

Cena: ok. 1 377 zł
Znajdź najtańszą ofertę

To model nie tylko funkcjonalny, ale również efektowny. Z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy zwracają uwagę nawet na najmniejsze detale. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy stawiają na stylowy design. Wkomponowanie takiego urządzenia do wnętrza nie będzie żadnym problemem. Posiada ono szerokość 45 cm, a więc nie potrzebuje zbyt dużej ilości wolnej przestrzeni. Dodatkowym atutem jest podwyższona pojemność – możemy załadować aż 10 kompletów naczyń. Prezentowany model o klasie energetycznej A+ zapewnia optymalne zużycie energii. Automatyczny program sprawia, że parametry pracy zostaną dopasowane przez zmywarkę. Wszystko zależy od poziomu załadunku, czy też rodzaju naczyń. Specjalny tryb dla delikatnych powierzchni umożliwia czyszczenie nawet delikatnego i cienkiego szkła. Nie musimy martwić się o uszkodzenia powierzchni i inne deformacje. Plusem jest także zaawansowany czujnik, który kontroluje poziom czystości wody.

10. Zmywarka do zabudowy Electrolux ESL5205LO

polecane zmywarki do zabudowy

Cena: ok. 1 200 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nasz ranking z pewności przyda się osobom, które nie posiadają rozległej wiedzy na temat domowych sprzętów. Prezentowany model stał się w ostatnim czasie wyjątkowo popularny. Nie kosztuje on zbyt wiele, co stanowi sporą zaletę. Można swobodnie przystosować go do osobistych wymagań. Szerokość wynosi 60 cm – pomieścimy tutaj 13 kompletów. Po zakończeniu zmywania drzwi urządzenia zostaną automatycznie otworzone. Zapewnia to optymalny przepływ powietrza, czyli efektywne schnięcie. Model ten został wyposażony w wydajny silnik, który przetrwa nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Jest on nie tylko niezawodny, ale również cichy. Redukcja hałasu podczas pracy sprawia, że opisywana zmywarka fantastycznie sprawdzi się w aneksach kuchennych, czy też niewielkich mieszkaniach. Opóźniony start również stanowi spore udogodnienie. Dzięki niemu urządzenie może działać nawet podczas naszej nieobecności lub w nocy. Dostępny jest program intensywnego czyszczenia, który sprawdzi się w przypadku mocno zabrudzonych naczyń.