Ranking zmywarek do zabudowy 60 cm

Miejsce Nazwa zmywarki Cena Najtańsza oferta
1 ELECTROLUX ESL5205LO 1200 zł Sprawdź teraz
2 WHIRLPOOL WIE2B19 1124 zł Sprawdź teraz
3 ELECTROLUX ESI8550ROX 2550 zł Sprawdź teraz
4 ELECTROLUX EEM48200L MAXIFLEX AIRDRY 1700 zł Sprawdź teraz
5 SAMSUNG DW60M6050BB 1480 zł Sprawdź teraz
6 BEKO DIN28431 1900 zł Sprawdź teraz
7 BOSCH SCE52M65EU 1910 zł Sprawdź teraz
8 SIEMENS SN636X00ME 1700 zł Sprawdź teraz
9 BOSCH SMV46KX00E 1780 zł Sprawdź teraz
10 CANDY CDIM5146 1257 zł Sprawdź teraz

Najlepsze zmywarki do zabudowy 60 cm – ranking

1. Zmywarka do zabudowy 60 cm Electrolux ESL5205LO

zmywarka do zabudowy 60 ranking

Cena: ok. 1200 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nasz ranking zmywarek do zabudowy 60 cm przyda się każdemu, kto planuje zakupić niedrogi, a zarazem funkcjonalny sprzęt. Opisywany model cechuje się wysoką niezawodnością. Pozytywne opinie użytkowników potwierdzają, że jest on prosty i bezproblemowy w obsłudze. Wysoka pojemność ułatwia codzienne życie. Jednocześnie możemy załadować 13 kompletów naczyń. To prawdziwa gratka dla tych, którzy posiadają dużą rodzinę. Prezentowane urządzenie opiera swoje działanie na innowacyjnych technologiach. Nie musimy martwić się o niekontrolowany wyciek wody – chronią nas liczne zabezpieczenia, które niwelują ryzyko wystąpienia takiego zjawiska. W momencie awarii zmywarka odetnie dopływ wody. Dostępnych jest pięć programów zmywania, co przekłada się na wysoką swobodę eksploatacji. Trzeba również wspomnieć o możliwości zaprogramowania startu (maksymalne opóźnienie może wynosić trzy godziny). Opisywana zmywarka do zabudowy jest ergonomiczna, a także wydajna. To doskonała inwestycja na długie lata.

2. Zmywarka do zabudowy 60 cm Whirlpool WIE2B19

jaka zmywarka do zabudowy 60

Cena: ok. 1124 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nie wiesz, jaka zmywarka do zabudowy 60 cm będzie najlepsza? Sprawdź oferowany mode. Pochodzi on od znanego i cenionego producenta. Zapewnia sporą ilość przydatnych funkcji. Niewątpliwą zaletą jest możliwość elastycznego przystosowania zmywarki do osobistych wymagań i preferencji. Jej wnętrze możemy bez trudu aranżować. Oczywiście została ona wyposażona w specjalny pojemnik na sztućce, co stanowi sporą zaletę. Trzeba dodać, że załadunek oraz rozładunek naczyń przebiega w ekspresowym tempie. Zadowoli to tych, którzy nie lubią tracić czasu. Opisywana zmywarka do zabudowy zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa użytkowania, a więc nie trzeba obawiać się wycieku wody i zalania mieszkania. Proponowane urządzenie posiada sześć programów. Nie musimy dokonywać pełnego załadunku, aby uruchomić sprzęt. Ponadto możemy skorzystać z programu szybkiego zmywania. Będzie on niezastąpiony, gdy nie posiadamy zbyt dużej ilości naczyń, a więc częściej je zmywamy.

3. Zmywarka do zabudowy 60 cm Electrolux ESI8550ROX

ranking zmywarek do zabudowy 60 cm

Cena: ok. 2550 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli interesuje Cię energooszczędna zmywarka do zabudowy 60 cm, to koniecznie sprawdź prezentowany model. Klasa energetyczna A+++ zapewnia bardzo niskie zużycie energii. Użytkowanie sprzętu nie będzie więc dużym obciążeniem dla naszego portfela. Opisywana zmywarka bazuje na innowacyjnych technologiach. Gwarantuje ona dokładne oczyszczenie nawet najbardziej zabrudzonych powierzchni. Warto również dodać, że nie musimy martwić się o zacieki lub nieestetyczne plamy. Trzeba również wspomnieć o wyjątkowym systemie suszenia naczyń. Na sam koniec cyklu drzwi uchylają się w sposób automatyczny, dzięki czemu możliwy jest niezakłócony przepływ powietrza. Przyspiesza to wysychanie naczyń, a także doskonale wpływa na poziom higieny. Kolejnym atutem jest niski poziom generowanego hałasu. To prawdziwa gratka dla tych, którzy potrzebują modelu cichego i łatwego w obsłudze. Wnętrze urządzenia dopasujemy w stu procentach do osobistych potrzeb. Nie ma znaczenia, czy chcemy oczyścić dużą patelnię, czy wysoki garnek.

4. Zmywarka do zabudowy 60 cm Electrolux EEM48200L MaxiFlex AirDry

ranking zmywarek do zabudowy 60

Cena: ok. 1700 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Potrzebujesz pojemnej, a jednocześnie niezawodnej zmywarki do zabudowy? Nasz ranking na 2020 rok z pewnością okaże się pomocny. Prezentowany model pomieści 14 kompletów. Został on zaprojektowany z troską o detale, a więc spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Urządzenie posiada dodatkową szufladę na sztućce, co stanowi spore udogodnienie. Plusem jest również nowoczesny system suszenia naczyń. Dopływ świeżego powietrza znacząco przyspiesza ten proces. Użytkownicy chwalą sobie również wyświetlacz podłogowy. Zmywarka poinformuje nas o swojej pracy za pomocą świateł, dzięki czemu kontrola nad urządzeniem będzie o wiele prostsza. Górny kosz jest w pełni regulowany, a więc to wyłącznie od nas zależy, w jaki sposób zostanie podzielone wnętrze zmywarki. Opóźnienie startu sprawia, że możemy ustalić dogodną godzinę pracy. Nie musimy być w tym czasie w domu. Zaawansowane czujniki regulują stopień zużycia wody, co przekłada się na mniejsze straty.

5. Zmywarka do zabudowy 60 cm Samsung DW60M6050BB

najlepsza zmywarka do zabudowy 60

Cena: ok. 1480 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Potrzebujesz taniej, a zarazem łatwej w obsłudze zmywarki do zabudowy 60 cm? Zapoznaj się z opisywanym modelem. Jest to sprzęt całkiem niedrogi, który gwarantuje szereg udogodnień. W przypadku nagłej awarii zawory zamykają się, a tym samym odcinają dopływ wody. Nie musimy martwić się o bezpieczeństwo naszego mieszkania. Kolejnym atutem jest możliwość uruchomienia sprzętu bez pełnego załadunku. Wystarczy jedynie wypełnić sprzęt w połowie. Dużym zainteresowaniem cieszy się funkcja dezynfekcji naczyń. Jest to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć pewność dokładnego odkażenia naczyń. Z omawianej funkcji często korzystają rodzice małych dzieci np. podczas mycia butelek. Następnym atutem jest dostępność programu ekspresowego, dzięki któremu cykl pracy sprzętu trwa zaledwie 60 minut. Jest to zmywarka o klasie energetycznej A++, a więc zużycie energii nie znajduje się na wysokim poziomie. Usatysfakcjonuje to tych, którzy mają zamiar często korzystać z urządzenia.

6. Zmywarka do zabudowy 60 cm Beko DIN28431

zmywarka 60 do zabudowy ranking

Cena: ok. 1900 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nie masz pojęcia, jaka jest najlepsza zmywarka do zabudowy 60 cm? Zdaniem użytkowników prezentowany model sprawdza się w niemal każdej sytuacji. Dzięki niemu nie tylko umyjemy 14 kompletów, ale również w trybie ekspresowym przygotujemy naczynia do ponownego użytku. Dostępnych jest aż osiem programów zmywania, co ułatwia dopasowanie sprzętu do osobistych wymagań. Należy podkreślić, że jest to model funkcjonalny, jednak jego obsługa jest dziecinnie prosta. Został on wyposażony w czytelny wyświetlacz, a więc znalezienie odpowiedniej funkcji to kwestia kilkunastu sekund. Ponadto możemy bez trudu kontrolować pracę zmywarki, co niweluje ryzyko zaistnienia nieprawidłowości. Model ten został wyposażony w dodatkowe ramię myjące, a więc poradzi on sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Dodatkowym atutem jest dostępność specjalnego programu do szklanych naczyń. Dzięki niemu możemy przedłużyć ich żywotność – ryzyko pęknięcia lub zarysowania spada.

7. Zmywarka do zabudowy 60 cm Bosch SCE52M65EU

dobra zmywarka do zabudowy 60

Cena: ok. 1910 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli nie wiesz, jaką zmywarkę do zabudowy 60 cm wybrać, to skorzystaj z naszego rankingu. Prezentowany model gwarantuje szereg praktycznych funkcji. Ponadto elastycznie dopasowuje się on do rzeczywistych potrzeb użytkownika. Maksymalna pojemność to 8 kompletów. Pamiętajmy również o możliwości samodzielnego zaaranżowania przestrzeni wewnątrz urządzenia. Możemy regulować wysokość, czy też położenie koszów, co jest sporym ułatwieniem podczas załadunku. Nie musimy obawiać się, że część wolnej przestrzeni zostanie niewykorzystana. Inteligentne technologie zapewniają wysoką oszczędność energii i wody. Pozytywnie wpływa to na poziom ponoszonych kosztów. To prawdziwa gratka dla tych, którzy chcą uniknąć bardzo wysokich rachunków. Prezentowana zmywarka do zabudowy została także wyposażona w funkcję intensyfikacji detergentów, dzięki czemu przy tej samej skuteczności ich zużycie będzie o wiele niższe. Środku czyszczące będziemy musieli kupować rzadziej, a więc zaoszczędzimy sporą ilość gotówki.

8. Zmywarka do zabudowy 60 cm Siemens SN636X00ME

tanie zmywarki do zabudowy 60

Cena: ok. 1700 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli interesuje Cię designerska, a zarazem wydajna zmywarka do zabudowy 60 cm, to opisywany model z pewnością przypadnie Ci do gustu. Jest to urządzenie, które zachwyca już na pierwszy rzut oka. Takie wzornictwo będzie perfekcyjnie pasować do każdej modernistycznej lub minimalistycznej aranżacji. Oczywiście prezentowana zmywarka jest nie tylko atrakcyjna pod względem wizualnym, ale przede wszystkim funkcjonalna. Nie wymaga ona szczególnej konserwacji, co również pozytywnie wpływa na komfort eksploatacji. Efektywność energetyczna A++ zapewnia niskie zużycie energii. Trzeba wspomnieć, że jest to urządzenie dość pojemne, które pomieści 14 kompletów naczyń. Użytkownicy cenią sobie go za wysoką precyzję czyszczenia, a także relatywnie krótki czas pracy. Ponadto urządzenie generuje sygnały świetlne, co ułatwia kontrolę. Warto wspomnieć o płynnym i wydajnym silniku, który pracuje niezwykle cicho. Nie musimy martwić się o uciążliwy hałas.

9. Zmywarka do zabudowy 60 cm Bosch SMV46KX00E

ranking zmywarek 60

Cena: ok. 1780 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Prezentowana zmywarka do zabudowy 60 cm, to dla wielu osób najlepszy model dostępny na rynku. Z pewnością jego parametry użytkowe zasługują na pochwałę. Jest to urządzenie wyjątkowo wydajne, które przez długi czas zachowa swoją pierwotną sprawność. Proponowany sprzęt gwarantuje funkcję opóźnianego startu, dzięki czemu urządzenie może uruchomić się o dowolnej porze. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nastawić zmywarkę przed wyjściem z domu. Nie musimy obawiać się awarii i zalania mieszkania. Czujniki monitorują stan urządzenia, a w przypadku niespodziewanej usterki odcinają dopływ wody. Sporą zaletą jest także higieniczne czyszczenie, które zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii i drobnoustrojów. Producent udziela aż 10-letniej gwarancji. Dostępność sensora załadunku pozwala zoptymalizować nam przestrzeń wewnątrz sprzętu. Zmywarka działa płynnie i cicho, a więc jest rekomendowana do niewielkich pomieszczeń, czy też aneksów kuchennych. Nawet, jeśli znajdujemy się w bliskiej odległości od urządzenia, to nie musimy martwić się o uciążliwy hałas.

10. Zmywarka do zabudowy 60 cm Candy CDIM5146

ranking zmywarek 60 do zabudowy

Cena: ok. 1257 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W naszym rankingu najlepszych zmywarek do zabudowy 60 cm nie mogło zabraknąć tego modelu. Jest to urządzenie, które elastycznie dopasowuje się do osobistych wymagań. Plusem jest możliwość regulowania położenie kosza górnego. Dzięki temu w kilka sekund sprawimy, że kosz dolny będzie o wiele bardziej pojemny. Wszystko zależy od tego, jakie naczynia mamy zamiar myć. Następnym atutem jest dostępność szybkich programów zmywania. Będą one niezastąpione zawsze wtedy, gdy potrzebujemy czasu „na już”. Czasami nie możemy czekać kilku godzin. Komplet flexi sprawia, że załadunek będzie trwać kilka minut. Nawet ciężkie naczynia będą znajdować się w stabilnym położeniu. Nie przesuną się one podczas zmywania i nie uszkodzą sąsiadujących naczyń. Urządzenie jest wyjątkowo ciche, a więc może zostać uruchomione nawet w nocy. Generowane dźwięki nie są uciążliwe dla otoczenia, co jest szczególnie istotne w przypadku aneksu kuchennego.